Referencie

Už od samotného úvodu našej spolupráce s Filipom sme sa cítili byť vo výborných rukách – vždy s úsmevom na tvári, super humorom, ale najmä profesionalitou a skvelou komunikáciou (či v slovenčine alebo angličtine!) – no keď sme videli naše svadobne video a klip, vedeli sme už určite, že sme si nemohli vybrať lepšie. Ta atmosféra svadby vo všetkej jej prirodzenosti bola zachytená dokonale a výsledok je nad všetky naše očakávania! Ďakujeme za krásnu spomienku na celý život
~~ Jana a Will

Filip prekonal všetky naše predstavy a očakávania. Krátke i dlhé video je nádherné, autentické, no najmä netuctové, na čom nám veľmi záležalo. Okrem toho bola s ním vždy rýchla a príjemná komunikácia. S radosťou Filipa ako svadobného kameramana odporúčame z profesného i ľudského hľadiska. Ďakujeme.
~~Rebeka a Juraj

Práca s Filipom bol úplne TOP. Od začiatku svadby až po hotové svadobné video sme boli maximálne spokojní. Zažila som svadby kde sa kameraman pohyboval s kamerou po parkete s obrovským stojanom a tak sa mu radšej každý vyhýbal, pôsobilo to neprirodzene. Zatiaľ čo na našej svadbe, Filip zapadol medzi hostí, bol nenápadný a vtedy vznikali tie najlepšie a najvtipnejšie zábery. Vybrali sme si ho preto, lebo jeho videa boli hneď na prvý pohľad odlišné, manžel ich vtedy nazval “také divné” pôsobili na nás ako umelecký videoklip, kde ste zhodou okolností hlavnými aktérmi vy a nie ako obyčajné videá zo svadby, ktorých ste už videli stovky. Ak niekto ešte váha či vôbec objednávať kameramana na svadbu, určite choďte do toho a neľutuje ani jediné euro. Svadobné fotky sú síce tiež fajn, ale nedokážu vás úplne preniesť a pripomenúť vám tu atmosféru, ktorú ste v ten deň cítili a popravde iba najväčších nadšencov vašej svadby bude baviť pozerať 800 fotiek, ale vidieť vlastnú babku o paličke ako roztáča parket to pobavilo každého. Ďakujeme.
~~Nicoletta a Marek

Spolupráca s Filipom bola úplne skvelá a bezproblémová. Všetko prebehlo úplne bez stresu, pretože sme si mohli všetko vydiskutovať a osobne sme sa aj stretli a dohodli sa ohľadom všetkých detailov. Čokoľvek sme chceli, splnil. Podrobne sa nás pýtal na naše predstavy o svadobnom videu, aby si overil, že ho zostrihá presne ako chceme. Na video sme ani dlho nečakali a bolo presne podľa našich predstáv. Je to krásna spomienka a nebudeme sa hanbiť pozerať naňho o 10, 20, 30 rokov a ukázať ho hrdo vnúčatám.
Okrem toho je Filip veľmi príjemný človek a brali sme ho ako ďalšieho kamaráta počas svadby. Odporúčame všetkými končatinami, spoľahlivý a bezproblémový profesionál, ktorý nám vytvoril originálne a netuctové video.
~~Lucka a Dávid

Svadobné ukážky v podaní Filipa sa nám veľmi páčili. Mali svoj príbeh a ukazovali jedinečnosť a krásu zachyteného okamihu. A tak sme ho neváhali osloviť a urobili sme dobre : ). V našom svadobnom videu sa mu podarilo zachytiť všetky pre nás dôležité okamihy a zároveň ich zakomponovať tak, že mali plynulý a veľmi prirodzený prechod. Spolupráca s ním bola príjemná a komunikácia bezproblémová. Filipa môžeme len odporučiť : )
~~Táňa a Denis


Filipa ako kameramana vrelo odporúčame. Spolupracovalo sa nám s ním veľmi dobre. Je diskrétny a nevtieravý, počas sobáša a vlastne celého svadobného dňa sme ani nevedeli, že nás natáča. Naše svadobné video aj klip sa všetkým ako aj nám veľmi páčili. Video nie je prehnane dlhé a zachytáva všetko podstatné. Vybrať si Filipa, aby videom zachytil váš svadobný deň je dobrá voľba, ktorú určite neoľutujete : )
~~Juliana a Dominik

Už pri prvom stretnutí, keď nám Filip načrtol približný koncept nakrúcania, sme boli nadšení. Vždy vedel odhadnúť správnosť situácie. Nikto nechce aby sa mu pred nosom pretŕčala akási kamera. Filip to proste vie. Je nenápadný, ale zachytí každý správny okamih. Ceníme si zvlášť jeho cit pre zvukovú stránku videa. A výsledok? Ten stál za to. Odrážal atmosféru celej našej vianočnej svadby. Ak chcete kvalitné video s výpovednou hodnotou, určite oslovte Filipa!
~~Ivanka a Šimon