Online mentoring

60 minútový online rozhovor

90€

Dáme si videohovor cez facetime alebo skype a ja Ti porozprávam úplne celý svoj know how z ktorejkoľvek oblasti budeš chcieť – získavanie tých správnych klientov, komunikácia s klientami, filozofia svadobného kameramana, tvorba cenníka, technika, ktorú používam, filmové kamerovanie, kvalitný a časovo efektívny strih, color grading, hudobná dramaturgia alebo čokoľvek iné. Môžeme sa baviť o mne aj o Tebe. Získaš kopec nových podnetov, zlepšovákov a nápadov.

Komentár k 3 Tvojim svadobným klipom

50€

Pošleš mi 3 svoje najlepšie svadobné klipy a ja Ti emailom napíšem svoj podrobný pohľad – čo podľa mňa funguje a čo by mohlo fungovať ešte lepšie. Pozriem sa na výber hudby, kamerovú stránku, či strihovú stránku. Spíšem Ti všetky svoje postrehy na reálne zlepšenie.

30 minútové strihové cvičenie

50€

Nazdieľam Ti obrazovku a v skratke Ti ukážem celý svoj strihový proces. Naučíš sa, ako pri strihu uvažovať dramaturgicky aj efektívne a ako všetko kvalitne postrihať za 2 pracovné dni – bez ohľadu na software, ktorý používaš. Ukážem Ti, ako postrihať pútavý a dynamický svadobný film len z 1 kamery.