Časté otázky

Aké dlhé svadobné video od teba dostaneme?
Dostanete 20-30 minútový svadobný film zostrihaný z najlepších momentov svadobného dňa. Obsahuje hudobné zostrihy, ale aj hovorené slovo. Film je dynamický a pozerateľný aj po rokoch. Okrem neho však dostanete aj samostatne natočené plné verzie momentov, ktoré si budete želať : ) (príhovory a podobne)

Dostaneme od teba aj krátky klip?
Áno, okrem dlhšej verzie dostanete aj krátky cca 2-4 minútový zostrih do jednej pesničky. Pesničku vám po spoločnej dohode vyberiem na mieru z hudobnej banky, ku ktorej mám prístup. Hudba je teda právne v poriadku a vy si klip môžete bez problémov zdieľať na sociálnych sietiach : )

Kde presne pôsobíš?
Pochádzam z Prešova, ale svadobné filmy točím prakticky po celom Slovensku aj v zahraničí. Doprava pre mňa určite nie je problémom : )

Čo ak by sme chceli natáčať portrétové zábery v iný deň, než svadobný?
S tým nemám žiadny problém, veľmi rád sa s Vami dohodnem aj na inom dni : )

Ako dlho u teba trvá spracovanie svadobného filmu?
Video je hotové približne 3 mesiace po svadbe. Niekedy však aj menej : )

Akú kameru používaš?
Kamerujem na Black Magic Pocket Cinema Camera 4K, ktorá umožňuje vysokokvalitný RAW formát :).

Pracuješ sám alebo si zvykneš brať aj druhého kameramana?
Kamerujem sám. Moja filozofia je jeden kameraman, jedna kamera. Pri práci sa však snažím byť kreatívny a hľadať stále nové zábery. Som presvedčený, že pre živý a filmový zostrih jeden šikovný kameraman úplne postačuje. Ako jednotlivec som naviac nenápadný a minimálne tak zasahujem do svadobného dňa.

Kameruješ len svadby?
Hoci mám svadby špeciálne rád, venujem sa aj tvorbe firemných klipov, hudobných klipov a prakticky akejkoľvek forme kreatívneho videa.

Aká je cena za tvoju službu?
Cenník ti veľmi rád odošlem individuálne, ak ma kontaktuješ : )